Amerykanie wiedzieli o zamachu w Turcji?

prezydent erdoganRecep Tayyip Erdogan – Caricature” (CC BY 2.0) by DonkeyHotey
. .
 

Nie jestem w stanie tego udowodnić i nie ma zamiaru, ponieważ oznacza to babranie się w wymiotach, które śmierdzą na odległość. Zresztą w obecnych czasach nie jest to najbezpieczniejsze. 

Z bliskiego mi kręgu dostałem informację na temat zamachu stanu w Turcji.

Otóż osoba, która pracuje w USA dla kampanii wojskowej, została wezwana na zebranie w sprawie zamachu w Turcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zebranie odbyło się… dwa dni przed zamachem.

Skoro podrzędne osoby w systemie wiedziały o zamachu dwa dni wcześniej, to od jak dawna miały tę informację służby amerykańskie?

Gdyby USA chciało wyeliminować Erdogana, to zrobiliby to rękami przeciwników prezydenta. Ogólnie atak był nieporadny, jakby przygotowali go partacze, nieudacznicy, przypadkowe osoby.

Jakie z tego wnioski?

Amerykanie nie planowali wyeliminować Erdogana. Był to pokaz sił, czyli: „bądź posłuszny, bo skończysz na cmentarzu”, albo… Amerykanie grali dla Erdogana.

Chcieli wzmocnić jego pozycje w państwie, wyeliminować opozycję, usunąć opornych.

Z tego wynika, że skorumpowany prezydent Turcji ma do wykonania specjalne zadanie.

Amerykanie nie reagując lub przygotowując puczowski spektakl, bardzo mocno wzmocnili pozycję prezydenta.

Obecnie jest władcą absolutnym. Rządzi w sądach, w wojsku, w prasie. Inaczej rzec ujmując: wprowadził totalny totalitaryzm.

Dlaczego w tej sytuacji nie krzyczy z mównicy klakier Tusk i jego zapijaczone unijne koleżki?

W końcu Turcja ma wejść do Unii Europejskiej. W tym państwie złamano wszelkie prawa tzw. systemu demokratycznego. Chyba, że tak właśnie ma wyglądać demokracja, czyli totalitaryzm, faszyzm, niepodważalna władza usłużnych klakierów.

Z tych szczątkowych informacji, które do nas docierają wysuwa się piorunujący wniosek:

wojna w Syrii rozpocznie się na dobre, a Damaszek zmiotą z ziemi.

Zapraszam do poniższego artykułu, który wskazuje na wyreżyserowanie obu wydarzeń: w Nicei i w Turcji. Pisałem o tym w „Zamachy: dwa zdarzenia i dwie inscenizacje?”. 

Proszę jeszcze zerknąć na poniższy film:

Kobieta i mężczyzna uciekają w Nicei, aby schronić się w bezpieczne miejsce. Jednak, kiedy dokonamy zbliżenia na ich twarze, to okazuje się, że para jest rozbawiona i śmieje się. Czyżby groza sytuacji spowodowała taką reakcje, czy może kolejny źle zmontowany film?

Pytanie jest, po co montują filmy i nakładają obraz kobiety i mężczyzny na tragedie, jaka odbyła się w Nicei?

Niestety, ale mamy coraz więcej szczegółów, które połączone w całość mówią nam: „coś tu nie gra, po co ten teatr, dlaczego chcą nas wystraszyć…?”.

Robert Brzoza

======================================

I kolejny ciekawy artykuł…

Niemiecki dziennikarz Richard Gutjahr, 42, który filmował scenę powiedział: ‚Stałem na balkonie tuż przy Promenadzie Anglików i patrzyłem jak ludzie świętowali – i jak nagle przez tłum przejechała ciężarówka’ – powiedział w piątek AFP.
>https://www.dailymail.co.uk/news/article-3691144/Horrifying-footage-shows-moment-terrorist-ploughs-truck-screaming-Bastille-Day-crowd-killing-73-Nice.html

Lokalny reporter Richard Gutjahr opisał scenę w centrum handlowym jako coś „z brzydkiego filmu”, centrum całkowicie otoczone przez policję, helikopter w powietrzu i policja uzbrojona w półautomatyczną broń. Gutjahr nie był w stanie potwierdzić raportów o ofiarach czy rannych.
>https://www.motherjones.com/politics/2016/07/multiple-people-killed-shooting-munich-shopping-mall

Richard Gutjahr, który sfilmował zainscenizowany atak w Nicei z okazji Dnia Bastylii jest mężem agentki Mossadu i członka Knessetu – Einat Wilf. Żeby zacytować agenta Mossadu Richarda Gutjahra, to wideo jest jak coś „z brzydkiego filmu”.

Film z obu ataków pod linkiem:
>https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=52119

Jak napisałem w ostatnim artykule o ataku w Nicei: kamerzystą, oczywiście wcześniej umieszczonym na balkonie by filmować atak ciężarówką, jest niemiecki dziennikarz i bloger o nazwisku Richard Gutjahr – małżonek izraelskiej potentatki Einat Wilf, byłej oficer izraelskiego wywiadu w Jednostce 8200, która służyła jako doradca ds. zagranicznych Shimona Peresa, strategiczna konsultantka dla MacKenzie & Co. w Nowym Jorku i partner w Core Venture Capital w Izraelu.

W 2007 ubiegała się o prezydenturę Światowego Kongresu Żydów. (Obecność wysoko umieszczonych Izraelczyków i przyjaciół na strategicznych stanowiskach by filmować wydarzenia terrorystyczne wymyka się z ręki… widzieliśmy to samo w przypadku Charlie Hebdo i lotniska w Brukseli.)

I teraz znajduje się on w samym środku strzelaniny w Monachium. Jim Dean ma rację, nie da się tego wymyślić.

Tymczasem antyterrorystyczna jednostka francuskiej policji nakazała zniszczenie wszystkich dowodów nagranych przez monitoring z 24 godzin przed i po nicejskim ataku.

Monachijska policja: „Prosimy o niezamieszczanie w internecie zdjęć czy wideo z operacji policji. Nie pomagajcie sprawcy!”
> https://twitter.com/CNN/status/756547991180308480?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

Nie chcemy by żaden agent nie-Mossadu robił uczciwe zdjęcia i wideo tego co dzieje się (albo się nie dzieje) – prawda? Takie zdjęcia mogą konkurować z monopolem na filmy o terrorze Richarda Gutjahra/Mossadu…

Fotograf Mossadu, Richard Gutjahr, był ulokowany w centrum ataków zarówno w Nicei, jak i Monachium. Mówić o chucpie…

Wkrótce po zamieszczeniu tego artykułu, tweety Gutjahra zostały usunięte.

Tłum. Ola Gordon

źródło: marucha.wordpress.com

P.S. Zapraszam na wideo – „Zostaliśmy zniewoleni ekonomicznie, czyli jak ograć międzynarodowego bankiera?” –LINK

Formularz z NeTeS


No comments yet... Be the first to leave a reply!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.