Przy pomocy Zbigniewa Brzezińskiego CIA zbudowała Alkaidę

brzeziński

Twórcami Al-Kaidy, a obecnie ISIS – państwa islamskiego, było wiele osób, a być może wiele państw. Wypowiedzi polityków amerykańskich, dostępne filmy, coraz więcej dowodów wskazują na mocarstwo amerykańskie.

Zbigniew Brzeziński zbudował Al-Kaidę

Hillary Clinton twierdzi, że zbudowali Al-Kaidę, ponieważ potrzebowali zewnętrzną armię do walki z ZSRR. Jednak zapomina dodać, że do dnia dzisiejszego sponsorują ISIS. W BrzozaInfo co jakiś czas podaję informacje pochodzące z głównych mediów, o tysiącach sztuk porzuconej broni przez Amerykanów.

Chyba nikt nie powie o przypadku czy błędzie generałów amerykańskich?

Zbigniew Brzeziński był doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego za czasów Jimmy’ego Cartera oraz głównym doradcą ds. polityki zagranicznej Baracka Obamy. Do niedawna hołubiono jego postać w polskich mediach. Robiono z nim wywiady, pytano o rolę Polski w geopolityce. Jednak zapomnieli dowiedzieć się, dlaczego namawiał morderców z AlKaidy do zdobycia Pakistanu?

Dlaczego był organizatorem powstania Al-Kaidy?

Do tej pory media mówią o napaści Rosjan na Afganistan w grudniu 1979 roku. Robert Gates za kadencji Reagana i Busha oraz sekretarz obrony za Busha i Obamy przedstawia inną wersje. Uważa, że Amerykanie zajęli tereny Afganistanu pół roku wcześniej, aby wciągnąć ZSRR do wyniszczającej wojny. Mało tego. Sam Brzeziński podaje datę 3 lipca 1979 roku, kiedy prezydent Carter podpisał zgodę na szkolenie i finansowanie Al-Kaidy. Było to na kilka miesięcy przed wejściem Rosjan do Afganistanu.

Wynika z tego, że to USA sprowokowało Rosję do wojny w Afganistanie.

Dzisiaj mamy powtórkę tej sytuacji. Rosja weszła do Syrii. Z jednej strony została poproszona o pomoc wojskową przez al Assada, z drugiej strony broni własnych interesów w cieśninie Bosfor, na Morzu Czarnym i Morzu śródziemnym.

Co oznacza słowo Al-Kaida?

Robin Cook, były lider Izby Parlamentu Wielkiej Brytanii napisał artykuł dla londyńskiej gazety Guardian, w którym twierdzi, że słowo Al-Kaida oznacza „baza”.

Odnosi się do bazy danych mudżahedinów, którymi zajmowała się CIA w Afganistanie.

Inni specjaliści stwierdzą, że Al-Kaida to kolokwializm i oznacza… toaletę w Arabii.

Obrona petrodolara

Proszę zwrócić uwagę, jaki był cel wojen w krajach roponośnych.

„Musimy być świadomi strategicznej roli Afganistanu w zapewnieniu pokoju i stabilizacji. Afganistan okupowany przez ZSRR zagrażałby zarówno Iranowi, jak i Pakistanowi. Stanowiłby również krok na drodze do osiągnięcia kontroli nad znaczną częścią światowych zasobów ropy naftowej” – prezydent Jimmy Carter.

To jest prawdziwy powód podboju świata przez Amerykanów.

Obrona dolara i systemu międzynarodowej finansjery.

Najpierw dolar połączony był ze złotem. Po siedemdziesiątym roku został oparty na ropie i armii USA. Ta strategia podtrzymuje panowanie mocarstwa amerykańskiego i systemu finansowo-kredytowego międzynarodowej finansjery.

Dzisiaj toczą się walki o ten sam cel. O utrzymanie światowego systemu finansowego w rękach banksterki.

Do tego potrzebne jest wdrożenie elektronicznej waluty i NWO.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”726″]

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Zobacz bezpłatne wideo „Dlaczego system bankowy musi upaść?” – LINK

Formularz z NeTeSźródło: gumshoenews.com

Przeczytaj koniecznie:

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

    „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

  • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

    Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.