ISIS – Morderstwa Chrześcijan – Tylko dla dorosłych!

ARTYKUŁ PRZEZNACZONY TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH (+18 LAT) I O MOCNYCH NERWACH. PROSIMY O PRZEMYŚLENIE CZY CHCĄ PAŃSTWO OGLĄDAĆ TAK DRASTYCZNE SCENY!!!
isis+zbrodnie

Artykuł tylko dla osób pełnoletnich!

Doniesienia o tym co się dzieje w północnym Iraku opanowanym przez fundamentalistów islamskich dochodzą do Polski w bardzo okrojonym stopniu. Społeczeństwo polskie nie jest świadome co tam się dzieje. Światło na to rzucają teksty na naszym portalu p. Wojciecha Szewko, który świetnie zna realia tamtych rejonów. Pisał o sytuacji chrześcijan na terenach zajętych przez IS oraz o samym kalifacie IS jako planie Al Kaidy.  

Nikt w Polsce nie zdaje sobie sprawy ze skali ludobójstwa i okrucieństwa jakie tam się dokonuje. Materiały jakie otrzymaliśmy są tak drastyczne, że od ponad tygodnia zastanawialiśmy się nad ich publikacją. Z uwagi jednak na nasze polskie doświadczenia związane z hekatombą II wojny światowej, Katyniem i innymi miejscami kaźni naszego narodu, nie możemy milczeć w obliczu tak potwornej tragedii. Tam chrześcijanie, jeńcy wojenni, chłopi, islamscy innowiercy oraz przeciwnicy Kalifatu Islamskiego mają swój własny Katyń. Fundamentaliści islamscy dokonują niewyobrażalnie okrutnych zbrodni. Jedyną realną pomoc potrzebującym niosą … Kurdowie, których zdecydowały się dozbrajać USA. Na temat samej rzezi jaka się tam dokonuje UE i USA w zasadzie milczą. Samo dozbrajanie Kurdów i dokonywanie pojedynczych nalotów na pozycje islamistów nic nie dają, gdyż są doskonale wyposażeni i uzbrojeni z magazynów armii irackiej, od której przejęli amerykański sprzęt między innymi czołgi M1 Abrams i samochody Hamvee. W tej chwili to doskonale wyposażona i licząca ok. 45 tys. armia, której nie ma kto powstrzymać.

Nasze dziedzictwo wywodzi się z tradycji chrześcijańskiej, i to jej zawdzięczamy to, że teraz na tzw. zachodzie niektórzy mogą pozwolić sobie na ateizm, a nawet na kontestowanie chrześcijaństwa, na coś co wielu nazywa „wolnością”. W imię tak pojętej „wolności” trwa odseparowywanie człowieka zachodu od religii. Jednak nasza tradycja, nasze korzenie są w chrześcijaństwie i tej tradycji jesteśmy coś winni. W imię tej tradycji i wartości, praw człowieka i w podzięce za „wolność” jaką obdarzyło nas chrześcijaństwo, naszym obowiązkiem jest ująć się za tymi ludźmi, oddać chrześcijanom to co im świat zachodu zawdzięcza.

Nie można chować głowy w piasek i udawać, że nic się nie dzieje. Gdzie UE, gdzie USA, gdzie nasze MSZ na czele z Radkiem Sikorskim? Po części to NASZA WINA. To UE razem z USA zburzyły pewną kruchą równowagę w tamtym regionie świata, którą zapewniali paskudni dyktatorzy, ale jak mawiają piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami. Te nasze dobre chęci doprowadziły do tragedii tych ludzi. Ich krew przynajmniej w pewnym stopniu plami nasze ręce. Czas gra rolę, czas coś z tym zrobić, inaczej ten koszmar rozleje się na kolejne kraje islamskie. Stworzony został krwawy potwór, którego trzeba powstrzymać. Kalifat, który pławi się we krwi niewinnych ludzi. Nie można dłużej milczeć.

Poniżej publikujemy zdjęcia z pogranicza Iraku i Syrii. Ostrzegamy, że nie ocenzurowaliśmy ich, nie zacieniowaliśmy nie ingerowaliśmy w ich zawartość.

Redakcja

PS. Suplement: Sytuacja w Kobane: Warszawa 1944 – Kobane 2014. Zamordowane miasta.

JEST TO MATERIAŁ TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH. 

OGLĄDAJĄ PAŃSTWO ZDJĘCIA NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. 

PROSIMY O ROZWAGĘ!

Egzekucja zbuntowanych wieśniaków

3_3.jpg

6.jpg

Jeńcy z 17 dywizji w Raqqa w Syrii

25-lipca-raqqa-17-dyw-syria-1.jpg

25-lipca-syria-raqqa-17-dyw-niejaki-abdu

oficerowie-17-dywizji-podarki-w-obu-reka

Chrześcijanie w Raqqa

chrzescijanie.jpg

chrzescijanin-w-raqqa.jpg

chrzescijanin.jpg

Egzekucja 1700 jeńców w Tikricie

tikrit-2.jpg

1700-jencow-irackich-tikrit-egzekucje.jp

tikrit1.jpg

2014-08-11-2354-001.jpg

Krzyżowanie

2014-08-11-2355.jpg

2014-08-11-2356.jpg

2014-08-11-2356-001.jpg

2014-08-11-2357.jpg

isis-crucified-people-in-syria-yesterday

ukryzowani-1.jpg

ukryzowani-2.jpg

ukrzyzowani-3.jpg

Al Shaer Syria 21 lipca

al-shaer-syria-21-lipca.jpg

Egzekucje

2014-08-11-2359.jpg

2014-08-11-2359-001.jpg

2014-08-11-2359-002.jpg

2014-08-12-0000.jpg

2014-08-12-0000-001.jpg

2014-08-12-0000-002.jpg

bpjudgcceaaew3p.jpg

jency-irak-czerwiec.jpg

podzynanie-seria.jpg

diyala-province-15-lipca.jpg

dzieci-mordujace.jpg

egzekucja.jpg

homs-syria-4.jpg

irak-3-lipca-1.jpg

irak-18-czerwca.jpg

jency-lipiec-irak.jpg

masowe-morderstwo.jpeg

pojmani-alaiwci-gdzies-w-syrii-2-lipiec-

pojmani-alawici-gdzies-w-syrii-lipiec-20

village-of-bashir-1.jpg

village-of-bashir-3.jpg

zastrzelony-dumdum.jpg

Niszczenie świątyń Niniwa.

burzenie-irak-niniwa-meczet-szycki-1.jpg

burzenie-niniwa-irak-niszczenie-swiatyn-

Dlaczego media w Polsce o tym milczą?

Dlaczego NATO nie powstrzyma coraz mocniejszej armii ISIS?

Gdzie są wojska USA?

źródło:www.mpolska24.pl

P.S. Zobacz niesamowite komentarze o polityce, geopolityce, inwestycjach pod bezpłatnym wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

.

Chcesz otrzymać bezpłatne raporty i

 Geopolityczną Analizę Tygodnia?

.

Wpisz poniżej imię i email, a automatycznie dostaniesz bezpłatny dostęp do

12 ebooków i raportów. Poza tym w każdą sobotę dostaniesz na email, nigdzie

niepublikowaną analizę polityczną/geopolityczną/ekonomiczną – „BrzozaInfo”.

(Po wpisaniu emaila i imienia (wymagane do loginu), automatycznie zostanie otwarte konto na SzokWiedzy.pl) 14 Responses to “ISIS – Morderstwa Chrześcijan – Tylko dla dorosłych!”

 • darek on 20 grudnia 2014

  NAPISZE SWOIM JEZYKIEM, TE BYDLAKI AMERYKANSKIE TE OD GNIJACEGO CZOSNKU ROCKEFELERY, ROTSCHYLDY, KISINGERY, BUSCHE I TYM PODOBNE SA ODPOWIEDZIALNE ZA TO CALE LUDOBUJSTWO! !!!,JEZELI ICH LBY NIE ZOSTANA SCIETE TO WYMORDUJA TAM WSZYSTKICH, DZIWIE SIE ROSJI ZE TEGO NIE NAGLASNIA I NIE PIETNUJE, ONI SA WSZYSCY W ZMOWIE NA TO WYGLADA, TO NIE DOTYCZY NAS DZISIAJ! ! A JUTRO ZASTOSUJA TO U NAS, WIERZE W TE WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I TWIERDZE ZE GNIEW MIESZKANCÒW ZIEMI ZMIECIE AMERYKE Z ICH LUDOBUJCAMI TE BOMBY Z GRZYBAMI TAM WYBUCHNA, TO NASTAPI, TYKO KWESTIA CZASU, ZTYRANIZOWALI CALA ZIEMIE TAK BYC NIE MOZE!!!!! ROBERT ZABIERAJ RODZINE I WRACAJ DO POLSKI.

 • darek on 20 grudnia 2014

  ROBERT WALNIJ TO NA CALA POLSKE SA KANALY INTERNETOWE NIECH SIE SWIAT OBUDZI! !!!!!ZEBY JEDEN KRAJ TERRORYZOWAL SWIAT, TO NIE KRAJ ALE PEWNA UKRYTA GRUPA PSYCHOPATÒW ZWYRONIALCÒW TO STWORZYLA PODSYCA I DOZBRAJA OPRAWCÒW,CZAS JUZ NADSZEDL.!!!!!!

 • Przemyslaw Mach on 20 grudnia 2014

  Takie rzeczy jak na tych zdjęciach będą się nasilać na całym świecie w Biblii jest napisane że chrześcijanie będą nie nienawidzeni przez innych do tego tak na prawdę trzeba się przyzwyczaić geo polityki na ziemi nie zmienimy żadnymi artykułami ani ukazywaniem innym prawdy ludzie wolą żyć takim życiem jak teraz oni nie chcą brać pod uwagę tego że ich życie jest wygenerowane komputerowo że żyją w matrixie stworzonym przez chorych ludzi którzy tak samo jaki inni robią za pożytecznych idiotów w tej grze zwanej życiem każdego chrześcijanina najbardziej powinno interesować życie wieczne i na tym się skupić poniżej zostawiam link do filmu na youtube pokazującym życie Chińczyków którzy żyją razem z Jezusem i choć są bardzo biedni i prześladowani to radują się z tego co mają bo wiedzą że prawdziwa nagroda czeka na nich w niebie
  https://www.youtube.com/watch?v=UXnAerX2gO4

 • grzesiek on 11 marca 2015

  to prawdziwa tragedia,to co tam się dzieje…ale jeszcze większą tragedią jest umieszczanie tych zdjęć w necie,fb itp portalach.
  ilość wejść i komentarzy tylko nakręca tych ludzi bo jeszcze bardziej bestialskich mordów i nagrywania tego i opublikowania.później wszyscy to udostępniają i liczba wejść rośnie,a o to im chodzi.
  religia islamu to też system strachu i terroru,i to działa.
  jak taki brutalny film obleci cały świat w necie ,to wielu ludzi sparaliżuje strach,i wtedy islamiści triumfują.
  wykonujemy ich prace naszymi rękoma!!! a oni się cieszą.
  nie pamiętam dnia żeby z internetu nie zalewała mnie fala nagrań o okrucieństwie isis,ilu ludzi przez to już żyje w strachu przed islamistami? wielu z nich zaraz ze strachu żeby przeżyć sami zostaną islamistami….
  moja rada-wszyscy wiemy czym jest islam i jak działa,już sie naoglądaliśmy.przestańmy robić krecią robote i spamujmy te nagrania,nie udostępniajmy.
  nie ma wejść,nie ma popytu,brak zainteresowania…
  pozdrawiam

 • Robert on 11 marca 2015

  Tak, te zdjęcia są okropne, ale to nie znaczy, że społeczeństwo ma być okłamywane.

  Ty właśnie taką postawę przybierasz.
  Nie mówmy, nie publikujmy, bo się obrażą, bo będzie draka.

  Nie.
  gdyby społeczeństwo wiedziało co dzieje się w polityce, w ekonomii, w medycynie, to przegoniłoby polityków z sejmu.

  Brak wiedzy, to zgoda na manipulowanie i okłamywanie ludzi.

  Tego chcesz?

 • grzesiek on 11 marca 2015

  do ROBERTA;
  nie chodzi o okłamywanie i manipulowanie-czytaj ze zrozumieniem!
  świata już nie oszukasz ani nie zmanipulujesz że islam jest ok.wszyscy już widzą jaka nienawiść i jakie zło z piekła rodem stoi za islamem i isis.
  marliyn monroe powiedziała kiedyś-nieważne co o mnie piszesz,tylko żebyś poprawnie napisał moje nazwisko.
  pisząc ciągle o islamie,puszczając i udostepniając ich nagrania robimy krecią robotę.
  isis poprzez tefilmy sieje strach,oni nagrają 1brutalny film i puszczją go w sieć,a kilka milionów przeciwników udostepnia go dalej i dalej.blokowanie krwawych filmów,niszczy ich reklame.

 • Robert on 11 marca 2015

  To jest spaczony pogląd. Powtarzasz po kilku dziennikarzach.

  Pomyśl, jeżeli piszę o finansjerze międzynarodowej, o podaży pieniądza, o kreacji pieniądza, o władzy banków, to robię im reklamę czy przekazuję wiedzę?

  Otwieram ludziom oczy czy poprzez pisanie prawdy o nich reklamuje ich usługi?

  Tak samo jest z ISIS.

  To jest produkcja zachodu. Im więcej osób będzie o tym wiedzieć, to może będą szukać info: po co USA i zachód pozwolili rozwinąć się ISIS?
  Dlaczego ich nie rozbroili w zarodku?

  i być może dojdą do innych prawd…

 • Cyryl on 29 kwietnia 2015

  Robert celem szatana nie jest władza nad ludzkością. Szatan doskonale wie, że nie ma szans z Bogiem i jego Synem. Po zmartwychwstaniu, szatan przegrał władzę nad ziemią.

  Celem szatana jest:

  ZABICIE MAKSYMALNEJ ILOŚCI LUDZI RĘKOMA BOGA W JEZIORZE SIARKI I OGNIA – ŚMIERCI DRUGIEJ.

  Ewangelie to szansa na życie wieczne, szansa dla każdego człowieka i tę szansę chce szatan odebrać ludzkości.

  A jak to zrobić???

  Poprzez nakłonienie ludzkości do mordów na drugim człowieku – stworzonym na obraz i podobieństwo Boga.

  A islam to wielu z narzędzi – jedno z lepszych, aby pozbawić tej szansy ludzi.

  Islam to wypis z księgi żywych i zapis w kolejce do jeziora ognia i siarki.

  Szatan najbardziej zwodzi swoich sługusów, tych idiotów z międzynarodowej finansjery, islamistów i innych.

  „(36) Albowiem cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, a na duszy swej szkodę poniósł?” Mar 8

  Szatan nie może dać swoim sługom nic. Ponieważ właścicielem wszystkiego jest Bóg. Bóg jest właścicielem szatana – ponieważ wszystko stworzył.

 • lech on 29 kwietnia 2015

  Gdzie są wojska USA? -TAM GDZIE ZAWSZE – W AFGANISTANIE – PILNUJĄ POLA Z MAKIEM NA HEROINE !

 • Krzysztof on 2 lipca 2015

  Po mojemu to,wszystko zaczyna przybierać realnych kształtów.Mam tu na myśli proroctwa Jezusa i innych proroków co do znaków końca,nie świata ,a systemu.Czy można to interpretować iż królestwo przeciw królestwu?Naród przeciw narodowi.?Jedno jest pewne.W internecie i w mediach siany jest antysemityzm i oskarża się Żydów o iluminati tati tati srati tati. Iluminati to Jezuici-Inkwizycja ma większą liczbę pomordowanych chreścijan na końcie 50 mln. ,czarny papież.Watykan prostytutka na 7 wzgórzach.Isis zniszczy watykan podejrzewam.Islam nienawidzi KRK.Święta Wojna trwa.Jak ruszą na Izrael ,Isis, inne ?Obama też już psoczy na Żydów wtedy nadejdzie koniec.Megido Armagedon.To przepowiada Biblia

 • Sylwester on 14 listopada 2015

  Wiem jedno i jestem przekonany,ze mam racje.BOG jest nie rychliwy,ale zawsze sprawiedliwy.Islam to nie jest religia,to fanatyzm.Podejrzewam ,ze ci fanatycy caly czas sa pod wplywem czegos.Kazdy normalny czlowiek nie postapil by tak jak oni postepuja.JACHWE to Bog chrzescijan,ON stworzyl wszystko a ci fanatycy chca wyrzucic chrzescijan ze swiata.

 • jadwiga anna on 30 stycznia 2016

  To wszystko jest straszne.Zadaje sobie zawsze pytanie jak to jest mozliwe ze czlowiek czlowiekowi buduje takie pieklo.Zgadzam sie z tym,ze czym wiecej ludzi pozna ta geopolityczna sytuacje swiata,to tez sposob myslenia zmieni sie w duzym stopniu , nie mozna wierzyc wszystkim mediom,dlatego ze jest tam zbyt duzo klamstwa.

 • alkoholik on 2 lutego 2016

  kupujcie broń na tzw czarnym rynku poszukajcie na osiedlach policja i wojsko polskie pożal się boże nie pomoże , musicie być uzbrojeni !!!

 • alkoholik on 2 lutego 2016

  tak wygląda wojna i ludobójstwo bez cenzury, „całe pole chwały” to kupa krwi, wnętrzności, rozkład ciał, wraki pojazdów i zapach prochu tego nie pokażą w TV poczytajcie pamiętniki z czasów np.II WŚ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.