Krwawy biznes – martwe ludzkie płody wykorzystane w przemyśle

płód

Aborcja – krwawa wojna, mająca zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Usunięcie rozwijającego się w organizmie matki dziecka, jest nie tylko groźne, ponieważ zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi, ale również ludzkie martwe płody pozwalają zarobić znaczną ilość pieniędzy.

Szokującym, lecz prawdziwym stwierdzeniem jest, iż ludzkie martwe płody potrzebne są w biznesie i światowym przemyśle.  Raport organizacji Life Dynamics wyjaśnia, iż „aborcja na żądanie” znacznie ułatwia niemalże nieograniczony dostęp do „materiałów” i „surowców”, które wykorzystuje się w przemyśle.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy ową informację, kiedy okazało się iż firma Neocutis na swej stronie www umieściła informację, iż do produkcji kremów używa tkanek z płodów ludzkich po aborcji. Na stronie widnieje zdanie o „komórkach embriona uzyskanych w procesie jednorazowej aborcji płodu”,

Kremy wyprodukowane z martwych ludzkich płodów, zwane fachowo proteinami skórnymi, to między innymi:

 • Bio-restorative Skin Cream,
 • Lumbre Bio-restorative Eye Cream,
 • Bio- Gel Bio-restorative Hydrogel,
 • Journee Bio-restorative day Cream

Wieczna młodość dzięki zabitym embrionom

Neocutis korzysta z wątpliwie etycznych metod produkując swoje kosmetyki głównie dlatego, że skóra płodu ma ogromną zdolność do regeneracji. PSP to proteiny z embrionów, które  służą do produkowania preparatów odmładzających. Szeroka skala tego przedsięwzięcia wydaje się być naprawdę dochodowa, albowiem na przykład, jeden z produktów firmy Neocutis Journee Biorestorative Day Cream w opakowaniu 30 gramów to koszt 120 dolarów.

Fachowa nazwa „protein” nie zmienia jednak faktu, że składnikiem jest płód ludzki, czyli nienarodzone, zabite dziecko.

Jak nabyć płód i wykorzystać go w procesie produkcji?

Life Dynamisc w roku 2010 sporządził szczegółowy raport, w którym wyjaśnia w jaki sposób firmy i przedsiębiorstwa nabywają ciała. Procedura zaczyna się w Chinach.

Tutaj jeden martwy płód można kupić już za 75 dolarów, z kolei we Francji czy USA cena sięga około 220 dolarów.

Dlaczego chińskie sądy zgadzają się na ten kontrowersyjny handel?

Wiele kantonów chińskich uznaje prawo, iż kobieta może posiadać tylko jedno dziecko, przez co każde kolejne jest mordowane. Stąd prosta droga do stworzenia opłacalnego finansowo biznesu.

Komórki płodowe dla poprawy smaku

Ludzkie płody wykorzystuje się nie tylko do produkcji drogich i luksusowych kremów, lecz mają większą ilość zastosowań w przemyśle. Coraz większa ilość firm spożywczych używa komórek płodowych, aby poprawić smak swoich wyrobów.

Wymienić można firmę: Kraft, PepsiCo, czy też Nestle, które stosują substancje smakowe, jakie to wyprodukowane są właśnie z wykorzystania tkanek ludzkich.

Z kolei firma Senomyx, działająca na terenie Kalifornii, produkuje z płodów proaborcyjnych polepszacze smaku, które dodawane są do szeregu produktów żywnościowych. Dokładniej mówiąc firma Senomyx tworzy preparat HEK 293, komórki pobierane są z aborcyjnych płodów, ściśle z wyskrobanych nerek.

W większości korzystamy z tych produktów i preparatów, a ponoć kanibalizm jest karalny…

Martwe płody w szczepionkach

Modne ostatnio i szeroko reklamowane szczepionki przeciwko odrze, zwane MMR to także pochodne, które są otrzymywane z zabitych płodów ludzkich. To nie jedyna szczepionka w ten sposób stworzona.

Wymienić trzeba:

 •  ProQuad (MMR + Chickenpox, Merck)
 •  Pentacel (Polio + DTaP + HiB, Sanofi Pasteur)
 •  Vaqta (Hepatitis-A, Merck)
 •  Twinrix (Hepatitis-A and B combo, Glaxo)
 •  Zostavax (Shingles, Merck)
 •  Imovax (Rabies, Sanofi Pasteur)

Podobnie sytuacja ma się z lekami, to najpopularniejsze leki, gdzie do produkcji wykorzystuje się płody:

 •  Pulmozyme (Cystic Fibrosis, Genetech)
 •  Enbrel (Rheumatoid Arthritis, Amgen).

Istotne jest to, że wstrzykiwane do naszego krwiobiegu mają ładunek elektryczny dodatni, zaś prawidłowy ładunek komórek jest ujemny. Dodatnie ładunki sklejają membrany kanalików nerkowych, dlatego może dojść do niewydolności nerek, czy też cukrzycy młodocianych.

Produkty spożywcze zawierające w swoim składzie komórki z ludzkich płodów:

 • PEPSI – Mountain Dew, piwo korzenne i inne bezalkoholowe, napoje energetyczne DoubleShot, Lipton Ice Tea, soki Tropicana.
 • Nestle – wszystkie śmietanki do kawy, Maggi Brand błyskawiczne zupy, kostki bulionowe, keczupy, przyprawy, makaron.
 • KRAFT – Cadbury ADAMS, Guma do żucia.
 • Cadbury ADAMS: Bassett likiery wszystkie rodzaje, guma Maynards, szwedzkie ryby, szwedzkie jagody, Juicy Squirts, Sour Chillers, Sour Patch Kids, Mini Fruit Gumy Halls Dropsy.
 • NEOCUTIS – kremy przeciwzmarszkowe, Bio-Żel Prevedem Journee, Bio-Serum Lumiere, Bio Krem regenerujący skórę.
 • SZCZEPIONKI: MMR II (Merck), ProQuad (MMR + Ospa wietrzna – – Merck), Varivax (Ospa wietrzna – Merck), Pentacel (Polio + DTaP + HiB – Sanofi Pasteur), VAQTA (wirusowe zapalenie wątroby typu– Merck), Havrix (wirusowe zapalenie wątroby typu– GlaxoSmithKline), Twinrix (Hepatitis- A i B kombi – Glaxo), ZOSTAVAX (Półpasiec – Merck), Imovax (Wścieklizna – Sanofi Pasteur); innych leków: PULMOZYME (Mukowiscydoza – Genetech), Enbrel (reumatoidalne zapalenie stawów – Amgen).

Dochodowy przemysł śmierci

Brytyjski dziennik The Guardian donosi, iż ludzką skórę wykorzystuje się bardzo szeroko do produkcji kolagenu. Jest to niezwykle istotny składnik na przykład kremów przeciwzmarszczkowych, a także szeroko stosowany w chirurgii plastycznej.

Surowcem, są właśnie z Chin ciała nienarodzonych dzieci, ale również zwłoki więźniów skazanych na śmierć. Proceder przeżywa istny boom, ponieważ chirurgia plastyczna nie ma ścisłych regulacji prawnych, albowiem produkty nie są kwalifikowane jako leki, lecz jako kosmetyki.

Dostawa z Chin sprawiła, że nastąpił bardzo dynamiczny rozwój chirurgii plastycznej, szczególnie zapotrzebowanie na zabiegi kosmetyczne, czyli botoks. Jednakże to nie wszystko, bowiem Chiny spełniając potrzeby zachodniej medycyny, sprowadzają również organy nienarodzonych dzieci a także więźniów.

W lutym 2014 roku przed amerykańskim kongresem zeznawał lekarz wojskowy pochodzący z Chin. Pobierał on organy od ponad 200 więźniów. Relację przedstawił drastycznie i przerażająco, jako proces zdejmowania skóry z więźniów, których serce wciąż biło. Organy sprzedawane były za zachód.

Wszyscy wiemy, że kanibalizm jest przestępstwem, że jest w cywilizowanych krajach zabroniony, a jednak na rynek wpuszczane są wciąż nowe produkty, które zawierają komórki ludzkiego ciała.

Bariera została złamana a wszyscy się z nią po cichu zgadzamy i nikt z nas nie protestuje.

źródło: e-anetabloguje.blog.pl

 

Formularz z NeTeSFoto: „Da Vinci Studies” (CC BY-NC-ND 2.0) by LINUZ90

Przeczytaj koniecznie:

2 Responses to “Krwawy biznes – martwe ludzkie płody wykorzystane w przemyśle”

 • qrdeblade on 23 października 2016

  Dzięki za artykuł, ale to wyłącznie wierzchołek góry lodowej pozbawionej empatii RASY przenikającej ten padół łez. Otóż mit o KRONOSIE jak zwykle niesie ze sobą wiele smutnej prawdy. To co Bogowie wiedzieli na pewno od tysiącleci praktykowane jest w wielu obrządkach religijnych i sektach. Dzieci składano na ofiarnych ołtarzach na podobieństwo kultu KRONOSA w wielu miejscach na ziemi. Z tym kultem związany jest również ofiarny kanibalizm, który nomen omen według słynnych słów: Kto spożywa ciało i krew syna człowieczego… zwracał młodość i zdrowie starcom. Przez wieki tych śmiertelnych praktyk ludzie nauczyli się widzieć i wiedzieć więcej. Poznawali oni owe bestie po świecących w ciemności oczach i wielu innych cechach, które są w praktyce do absolutnie sprawdzemia. Naiwnym, którzy nie dadzą wiary tym słowom polecam dokument w wersji oryginalnej, którego nie zobaczycie nigdzie indziej ze względu na wielowiekową zmowę milczenia –> https://youtu.be/5oB6inSiqrM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.