USA przyznaje się do płacenia terrorystom za usługi świadczone w Syrii

al

Kiedy niezależni badacze donosili, że Stany Zjednoczone finansują Al-Kaidę, Nusra, ISIS i inne powiązane organizacje terrorystyczne w Syrii, to nie żartowali. Pomimo faktu, że nawet rząd USA przyznał o finansowaniu terrorystów bezpośrednio i pośrednio przez Arabię Saudyjską, oświadczenie to spotkało się z niedowierzaniem, kpiną, albo całkowitą ignorancją.

Teraz rząd USA podał kolejny argument na finansowanie terrorystów w Syrii.

Terroryści dostają wynagrodzenia

Według Pentagonu, Syryjscy „buntownicy” szkoleni i „nadzorowani” przez Stany Zjednoczone, otrzymują wynagrodzenia w wysokości od 250 do 400 dolarów miesięcznie, za walkę wspomagającą siły amerykańskie na Bliskim Wschodzie. LINK

Reuters donosi, że płatności zostały potwierdzone przez Pentagon. Sekretarz obrony Ashton Carter i komandor Marynarki Wojennej Elissa Smith, indywidualnie przyznali, że ci „nowi” terroryści otrzymują wynagrodzenia.

Terroryści po szkoleniu… uciekają

Reuters poinformował również o przeszkodach z jakimi rzekomo Pentagon boryka się w zakresie szkolenia wolontariuszy szwadronów śmierci. Okazuje się, że z powodu braku zdolności „rozpoznania” ich intencji, wielu z nich ucieka po odbyciu amerykańskiego szkolenia do oddziałów ISIS i innych grup przestępczych.

Pentagon twierdzi, że nie podpisują z nimi umowy. Obowiązuje ich tylko jeden warunek: zobowiązanie do „przestrzegania praw człowieka” i „praworządności”. 

Te piękne hasła o respektowaniu „praw człowieka” i „praworządność” są oszustwem, ponieważ chyba nikt z armii amerykańskiej nie wierzy, że terrorysta ma coś wspólnego z praworządnością. W jaki sposób chcą zmusić przestępców do przestrzegania prawa i sprawiedliwości, kiedy dostają broń, pieniądze i praktycznie wolną wolę.

Kogo chcą takimi hasłami oszukać: swoje sumienie czy kolejny raz społeczeństwo?

Do tej pory nie było buntowników w Syrii. To USA ich sprowadziła, uzbroiła i opłaca. Jakim prawem najeżdżają niezależny kraj?

Wyciekły materiały

Agencja Wywiadu Obronnego niedawno została zmuszona do odtajnienia dokumentów, które ukazały, że USA wiedziała o wszystkich terrorystycznych planach Al-Kaidy i Nusra, jak również o planach zbudowania przez nich „księstwa salafickiego” na wschodzie Syrii i zachodzie Iraku.

Dokumenty Agencji Wywiadu Obronnego pokazują również, że USA wspierało wszystkie te wysiłki, jak również kierowało nimi. 

Aby podsumować zebrane informacje, należy powiedzieć, że Stany Zjednoczone nie finansują „rebeliantów” aby zwalczyli ISIS lub Al-Kaidę. US finansuje dżihadystów – terrorystów i najemników do pracy u boku ISIS i Al-Kaidy (jeśli nie są już członkami tych organizacji) do obalenia świeckiego rządu Baszara al-Assada.

Tak więc, rewelacje, że Stany Zjednoczone finansują armię najemników do obalenia Assada nie jest niczym nowym. Tylko rewelacją jest to, że finansuje się terrorystów, którzy obalają rząd w niezależnym kraju i buduje imperium anglo-amerykańskie zmierzające do nowego porządku świata.

źródło: csglobe.com

.
RobertBrzoza.pl

Formularz z NeTeSPhoto credit: ResoluteSupportMedia / Foter / CC BY

7 Responses to “USA przyznaje się do płacenia terrorystom za usługi świadczone w Syrii”

 • elzbieta on 3 sierpnia 2015

  no nareszcie ludzie otworza oczy ,ten fakt jest mi znany juz od 2009 ze ludki nie umieja powazac kropek to dziwne ,prawda jest oczywiata kto jej nie widzi ma zamkniety umysl

 • robert on 7 sierpnia 2015

  szok, co za debile,jak można sponsorować islamskich fanatyków przeciwko świeckiemu rządowi? gdzie tu logika? przecież potem nikt nie będzie w stanie kontrolować tych dzikusów,sprawy już wymknęły się spod kontroli…

 • Wojtek on 15 listopada 2015

  Nie anglo amerykańską, ale żydo amerykańską

 • Ali on 15 listopada 2015

  Że Amerykanie są głupi to wiedziałem ale że aż tak to naprawdę się nie spodziewałem . Żydzi i amerykanie to jedna swolocz która dąży do zagłady obyśmy się szybko obudzili i zdążyli stworzyć nową Husarie.

 • Olaf on 17 listopada 2015

  A ty wiesz, ze za takie pomówienia obcego państwa idzie się do pierdla ? Praktycznie nie masz na to dowodów, żadnych .
  I zobacz co się dzieje ludzie czytając ten artykuł wszystko inaczej interpretują.

 • Robert on 17 listopada 2015

  Olaf, za nim będziesz takie wybuchowe tezy głosił, to zerknij pod artykułem na „źródło”.

 • Adam on 16 listopada 2016

  i ci tak zwani uchodzcy to tez sa sponsorowani przez masonerie i zydowstwo z USA!!! bo inaczej skad by mieli kase na przerzut (1500+EUR/osobe)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.