Cywilizację ŚMIERCI zbudowali Żydzi. Największe LUDOBÓJSTWO gojów (100 mln ofiar)

gwiazda żydowska

Rosjanie wycierpieli w XX wieku więcej niż jakikolwiek inny naród.

Żaden kraj nie stracił podczas obu wojen światowych tylu obywateli, co Rosjanie. Ale to sowiecka (praktycznie żydowska) władza przez czystki i wymuszony głód, zabiła więcej swoich dzieci niż wszyscy wrogowie razem wzięci.

Zanim uruchomiono obóz w Oświęcimiu, wymordowaliście w Rosji 60 mln gojów i to 25 lat wcześniej, wy potomkowie największych ludobójców w dziejach świata!

Zażydzone media chcąc nas skłócić wmawiają gojom nawet to, że zbrodni w Katyniu dokonali Rosjanie, a nie żydzi z NKWD.

Podobną taktykę stosuje zło, przypisując Polakom odpowiedzialność za Holokaust żydów.

Czyste ZŁO rozgrywa gojów, jak chce.

Przypomnienie: Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry:

„Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie (NKWD) i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej”.

Nie wolno nam nigdy zapomnieć o tym, że Zbrodnia Katyńska, to ciąg dalszy tej potwornej zbrodni ludobójstwa gojów.

Żydowska Rewolucja z 1917 r. była największym w dziejach świata LUDOBÓJSTWEM gojów (w samej Rosji prawie 60 mln ofiar).

ZŁY wymordował w carskiej Rosji całą elitę, wszystkich okradanych wraz z rodzinami, likwidując przy okazji konkurencję na wiele pokoleń – odcinając głowę od tułowia Narodu.

Zbrodnicze ZŁO wymordowało również wszystkie najszlachetniejsze jednostki z prostego ludu, czyniąc pozostawiony przy życiu „najgorszy” element całkowicie poddany woli i kaprysom, bezwzględnego pasożyta, który zyskawszy monopol na prawdę, mógł już dowolnie prać mózgi oświeconym dyplomatołkom.

W wyniku tej największej w świecie eksterminacji gojów, wyselekcjonowano z ludobójczych pogromów najbardziej zdegenerowaną rasę głupich i posłusznych niewolników, potulnie tyrających na odwiecznego pasożyta zżerającego od środka żywy organizm nosiciela.

Przypomnienie

Pierwszy rewolucyjny sowiecki rząd składał się z samych tylko Żydów; Lenin, Trocki, Zinowiew, Kamieniew, Swierdłow. Ani jednego Rosjanina, choć przecież rewolucję przeprowadzano w Wielkiej Rosji carów.

NKWD składało się w 84 procentach z żydów. Komendantami byli wyłącznie żydzi. Żyd automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków.

Natomiast NAJWIĘKSZE w historii świata LUDOBÓJSTWO gojów (łącznie prawie 100 mln wymordowanych), ZŁY za wszelką cenę chce zwalić na ustrój – który wymyślił i wcielał w życie.

I pomyśleć, że ta największa w dziejach świata hekatomba, miała miejsce w czasie, gdy o Hitlerze nikt nie słyszał. Ale można się domyślać, że młody Hitler miał możliwość zapoznania się z tym, co wyprawiali Żydzi w Rosji.

Do władzy Hitler doszedł dopiero po 16 latach, mordować Żydów zaczął od połowy 1942 r. (6 mln zamordowanych), czyli po 25 latach od krwawej masakry gojów w Rosji (60 mln ofiar).

Autor: Blizna z  lustro-blizna.blogspot.com

 

Formularz z NeTeSFoto: „David’s Star” (CC BY 2.0) by Violentz

4 Responses to “Cywilizację ŚMIERCI zbudowali Żydzi. Największe LUDOBÓJSTWO gojów (100 mln ofiar)”

 • Zbigniew on 23 października 2018

  Bez 6mln. artykuł byłby nie ważny……

 • sceptyk on 30 listopada 2018

  Syjoniści mordują nas przez jedzenie,chemie w smugach, wodzie, ale to nie żydzi oni tylko przyjęli ich tożsamość. Posłuchajcie prawdziwego żyda rabina Arona Cohen na youtube. On wie, że syjoniści i im szkodzą.

 • zbyszek on 13 grudnia 2018

  Hitler też musiał być żydem skoro został zrodzony z matki żydówki, a przecież według talmudu żydostwo dziedziczy po matce.

 • sceptyk on 23 grudnia 2018

  @zbyszek To jest potwierdzone, że syjoniści wymyślili 2WS, czyli ci bankierzy poświęcając niewygodnych ortodoksyjnych braci. Teraz czytam Niewygodne związki Donka i kto go sponsorował, ano syjonista Kubick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.