Cywilizację ŚMIERCI zbudowali Żydzi. Największe LUDOBÓJSTWO gojów (100 mln ofiar)

gwiazda żydowska

Rosjanie wycierpieli w XX wieku więcej niż jakikolwiek inny naród.

Żaden kraj nie stracił podczas obu wojen światowych tylu obywateli, co Rosjanie. Ale to sowiecka (praktycznie żydowska) władza przez czystki i wymuszony głód, zabiła więcej swoich dzieci niż wszyscy wrogowie razem wzięci.

Zanim uruchomiono obóz w Oświęcimiu, wymordowaliście w Rosji 60 mln gojów i to 25 lat wcześniej, wy potomkowie największych ludobójców w dziejach świata!

Zażydzone media chcąc nas skłócić wmawiają gojom nawet to, że zbrodni w Katyniu dokonali Rosjanie, a nie żydzi z NKWD.

Podobną taktykę stosuje zło, przypisując Polakom odpowiedzialność za Holokaust żydów.

Czyste ZŁO rozgrywa gojów, jak chce.

Przypomnienie: Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry:

„Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie (NKWD) i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej”.

Nie wolno nam nigdy zapomnieć o tym, że Zbrodnia Katyńska, to ciąg dalszy tej potwornej zbrodni ludobójstwa gojów.

Żydowska Rewolucja z 1917 r. była największym w dziejach świata LUDOBÓJSTWEM gojów (w samej Rosji prawie 60 mln ofiar).

ZŁY wymordował w carskiej Rosji całą elitę, wszystkich okradanych wraz z rodzinami, likwidując przy okazji konkurencję na wiele pokoleń – odcinając głowę od tułowia Narodu.

Zbrodnicze ZŁO wymordowało również wszystkie najszlachetniejsze jednostki z prostego ludu, czyniąc pozostawiony przy życiu „najgorszy” element całkowicie poddany woli i kaprysom, bezwzględnego pasożyta, który zyskawszy monopol na prawdę, mógł już dowolnie prać mózgi oświeconym dyplomatołkom.

W wyniku tej największej w świecie eksterminacji gojów, wyselekcjonowano z ludobójczych pogromów najbardziej zdegenerowaną rasę głupich i posłusznych niewolników, potulnie tyrających na odwiecznego pasożyta zżerającego od środka żywy organizm nosiciela.

Przypomnienie

Pierwszy rewolucyjny sowiecki rząd składał się z samych tylko Żydów; Lenin, Trocki, Zinowiew, Kamieniew, Swierdłow. Ani jednego Rosjanina, choć przecież rewolucję przeprowadzano w Wielkiej Rosji carów.

NKWD składało się w 84 procentach z żydów. Komendantami byli wyłącznie żydzi. Żyd automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków.

Natomiast NAJWIĘKSZE w historii świata LUDOBÓJSTWO gojów (łącznie prawie 100 mln wymordowanych), ZŁY za wszelką cenę chce zwalić na ustrój – który wymyślił i wcielał w życie.

I pomyśleć, że ta największa w dziejach świata hekatomba, miała miejsce w czasie, gdy o Hitlerze nikt nie słyszał. Ale można się domyślać, że młody Hitler miał możliwość zapoznania się z tym, co wyprawiali Żydzi w Rosji.

Do władzy Hitler doszedł dopiero po 16 latach, mordować Żydów zaczął od połowy 1942 r. (6 mln zamordowanych), czyli po 25 latach od krwawej masakry gojów w Rosji (60 mln ofiar).

Autor: Blizna z  lustro-blizna.blogspot.com

 

Formularz z NeTeSFoto: „David’s Star” (CC BY 2.0) by Violentz

5 Responses to “Cywilizację ŚMIERCI zbudowali Żydzi. Największe LUDOBÓJSTWO gojów (100 mln ofiar)”

 • Zbigniew on 23 października 2018

  Bez 6mln. artykuł byłby nie ważny……

 • sceptyk on 30 listopada 2018

  Syjoniści mordują nas przez jedzenie,chemie w smugach, wodzie, ale to nie żydzi oni tylko przyjęli ich tożsamość. Posłuchajcie prawdziwego żyda rabina Arona Cohen na youtube. On wie, że syjoniści i im szkodzą.

 • zbyszek on 13 grudnia 2018

  Hitler też musiał być żydem skoro został zrodzony z matki żydówki, a przecież według talmudu żydostwo dziedziczy po matce.

 • sceptyk on 23 grudnia 2018

  @zbyszek To jest potwierdzone, że syjoniści wymyślili 2WS, czyli ci bankierzy poświęcając niewygodnych ortodoksyjnych braci. Teraz czytam Niewygodne związki Donka i kto go sponsorował, ano syjonista Kubick.

 • polo cockta on 8 maja 2019

  Zbyszek minąłeś się z prawdą nie z matki żydówki tylko z babki po stronie ojca tj: Anny Schicklgruber,która była kucharką w rodzinie bogatych żydów Rothschildów.Polecę skrótem: ów babka była pukana przez młodego żyda. Kilka miesięcy po opuszczeniu domu Rothschilda gdy ciąża była już widoczna Maria Anna Schicklgruber zawarła związek małżeński z wiejskim młynarzem Johannem Georgiem Hiedlerem. Ślub odbył się prawdopodobnie za odpowiednią opłatą ze strony prawdziwego ojca dziecka i pod wstępnym warunkiem, że dziecko będzie wychowywane przez brata męża, gospodarza Johanna Nepomuka, nazywanego Hütler. Przezwisko to, zapewne o korzeniach czeskich, oznaczało w lokalnej gwarze chałupnika lub górnika.

  Należy pamiętać, że zgodnie z ówczesnym prawem austriackim nieślubne dziecko przyjmowało nazwisko rodowe matki. Nie możemy zatem na tej podstawie dojść tożsamości tajemniczego dziadka Adolfa Hitlera. Niektórzy biografowie Hitlera uważają nawet, że sam Führer urodził się jako Adolf Schicklgruber i dopiero kiedy dowiedział się o skandalu rodzinnym, postanowił zmienić swoje nazwisko na przezwisko męża babki – Hütler vel Hitler.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.