Czy jesteś „antysemitą”? Test w 13 punktach

Flaga żydowska

Modny jak zwykle temat antysemityzmu (dla nie zorientowanych podam, że jest to coś, czego obecnie w Polsce ze świecą nie uświadczysz, a czego jak kania dżdżu pożądają syjoniści).

„Antysemityzm” takim, jak go widzą syjoniści, nie jest przedmiotem moich zainteresowań. Postanowiłem jednak zrobić wyjątek i przyjrzeć się problemowi z bliska. W tym celu sięgnąłem po dane u źródełka.

Źródełko władzy syjonistycznej nie tryska bowiem, jak można by się spodziewać, na Bliskim Wschodzie, w Tel Aviv. To źródełko, a właściwie potężny gejzer wszechwładzy, bucha po drugiej stronie Atlantyku. I tam należy pogrzebać, by znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.

Długo grzebać nie trzeba.

Od razu wyskakuje „Global Anti-Semitism Review Act” – ustawa z 2004 roku, przyjęta przez Kongres USA, stanowiąca rodzaj testu na „antysemickość”. Po zrobieniu tego testu każdy mieszkaniec Globu będzie mógł z całą pewnością stwierdzić, czy jest „antysemitą”, czy też nie.

Sytuacja tak naprawdę śmieszna nie jest. Realizacją tej ustawy zajmuje się Departament Stanu USA, który zobligowany jest (sic!) do ciągłego monitorowania tego zjawiska na całym świecie.

Wzmiankowana ustawa opiera się na 13 punktach, które stanowią trzon testu. 

Postaram się przybliżyć Wam ich zawartość.

Całość skonstruowana jest jako atak ad hominem, gdzie zmusza się przede wszystkim do milczenia osobę, a nie próbuje rozwiązać problemu.
Antysemityzmem jest :

1. „Każde oświadczenie, że Społeczność żydowska kontroluje rządy, media, handel zagraniczny i świat finansów”.

Wg tego artykułu nie ma znaczenia, czy takie stwierdzenie jest prawdziwe, czy fałszywe. Prawda nie jest istotna. To, co narusza prawo, to wyrażenie takiej opinii. W rzeczywistości jest to samo w sobie ewidentna próba presji na rządy i poszczególnych obywateli.

Dozwolone, a nawet wskazane, jest mówienie, że Żydzi to najbardziej ofiarny naród w historii ludzkości, a w ogóle to Samarytanie mogliby dzidę za nimi nosić.

2. „Wyrażanie silnych uczuć anty-izraelskich”.

Wynika z tego, że każda krytyka Państwa Izrael jest postawą „antysemicką”. Nie wolno powiedzieć np., że pomysł ministra Liebermana, który oświadczył, że „Musimy zrobić dokładnie to, co zrobiły Stany Zjednoczone z Japonią podczas II Wojny Światowej, w ten sposób nie będzie potrzeby okupowania Gazy”, jest niemoralny i odrobinę naganny, bo z pewnością okrzyknięci zostaniemy podłymi „antysemitami”.

Wolno, a nawet wskazanym jest, powiedzieć, że – pomysł godny jest rozważenia, ale może poczekajmy jeszcze z tym rozwiązaniem (byle nie za długo, bo znowu możemy spotkać się z wiadomym zarzutem).

3. „Wyrażanie krytyki przywódców Izraela, dawnych i obecnych”.

Nie wolno np. głosić, że Menachem Begin był terrorystą mającym na sumieniu tysiące istnień ludzkich.

Dozwolone i wskazane jest natomiast stwierdzenie, że pochodzący z Polski Begin był zasłużonym działaczem narodowo-wyzwoleńczym, czego dowodem jest przyznanie mu Pokojowej Nagrody Nobla.

4. „Jakiekolwiek krytykowanie religii żydowskiej lub żydowskich przywódców religijnych, ze szczególnym uwzględnieniem odniesień do Talmudu i Kabały”.

Nie wolno więc powiedzieć, że judaizm w swojej talmudycznej wersji jest religią niechętną chrześcijaństwu a niektórzy rabini w Izraelu usprawiedliwiają zabijanie dzieci palestyńskich.

Wskazane i pożądane jest natomiast twierdzenie, że judaizm to religia pokoju, kochająca goja – bliźniego, jak siebie samego. A rabi Shapiro to mąż miłujący pokój i tylko przez złe antysemickie języki posądzany o zbrodnicze teorie.

5. „Jakakolwiek krytyka rządu i Kongresu USA insynuująca, że są pod silnym wpływem społeczności żydowsko – syjonistycznej i organizacji żydowskich jak np. AIPAC”.

Negowanie rzeczywistości jest już aktem „antysemickim”. Należy twierdzić, że ADL jest organizacją edukującą ludzkość w kierunku tolerancji rasowej, multietniczności i poszanowania wszelkich „inności”. A p. Abraham Foxman i ambasador Peleg wielkimi przyjaciółmi Polski i Polaków są.

6. „Jakakolwiek krytyka społeczności żydowsko – syjonistycznej jako promotora globalizmu i tego, co niektórzy nazywają „New World Order”.

Należy zamiast tego twierdzić, że środowiska syjonistyczne promują miłość i braterstwo między narodami świata. Dążą do rozwiązywania wszystkich konfliktów, a zwłaszcza izraelsko – palestyńskiego, na drodze pokojowej, przy całkowitym poszanowaniu rodziny jako podstawowej i najważniejszej komórki zdrowego społeczeństwa.

7. „Przeklinanie Żydów za podżeganie Rzymian do ukrzyżowania Chrystusa”.

Takie twierdzenie jest niewybaczalną kalumnią nie mającą żadnych podstaw w świetle najnowszej wiedzy historycznej. Należy raczej dla pewności twierdzić, ze faryzeusze byli najlepszymi sprzymierzeńcami Chrystusa w zbawianiu ludzkości i własną piersią zasłaniali Go przed podłymi żołdakami Poncjusza Piłata.

8. „Cytowanie faktów mogących w jakikolwiek sposób obniżyć cyfrę 6 mln. odnoszącą się do liczby ofiar żydowskiego Holokaustu”.

No comments.

9. „Insynuowanie, że Izrael jest państwem rasistowskim”.

Nie wolno rozpowszechniać takich podłych bredni. Wszyscy przecież wiemy, że w Państwie Tylko Dla Żydów (w skrócie – Izrael) wszyscy obywatele maja jednakowy dostęp do nauki, pracy, zakupu nieruchomości, a w Knesecie jest nawet kilku Arabów.

10. „Insynuowanie, że istnieje spisek syjonistyczny”.

Patrz instrukcja do pkt.6.

11. „Dostarczanie dowodów, że Żydzi i ich przywódcy stworzyli komunizm i rewolucję bolszewicką w Rosji”.

Absurd. Każde dziecko przecież wie, że to uciemiężony lud pracujący miast i wsi zrzucił kajdany carskiej niewoli a fakt, że 90 % komisarzy ludowych było Żydami, to czysty przypadek i zbieg okoliczności.

12. „Dostrzeganie pejoratywnych cech wyznawców wiary mojżeszowej”.

Zamiast czynić takie bezecne i z gruntu fałszywe spostrzeżenia, poużywajcie sobie na chrześcijanach. Za to nie grozi żadna przykrość, a nawet znajdziecie uznanie jako ludzie światli i tolerancyjni. Z muzułmanami lepiej nie zadzierać, są zbyt nerwowi, dzikusy jedne…

13. „Insynuowanie, że Mossad jest zamieszany w zamachy 9/11”.

Takie twierdzenie byłoby naprawdę podłością. Wszyscy bowiem wiedzą, że zamachów dokonali Talibowie kierowani przez brodatego Osamę, urzędującego w jakiejś dobrze zamaskowanej jaskini w Afganistanie.

Czasami w Klewkach.

Mossad natomiast zajmuje się głównie przeprowadzaniem palestyńskich staruszek przez ulicę w Gazie.

I to już cały test moi mili.

Twierdząca odpowiedź choćby na jedno z pytań dowodzi niezbicie, że jesteście „antysemitami” i jako tacy stanowicie zakałę rodu ludzkiego.

Każdy porządny człowiek (tzn. filosemita) ma prawo nie podać Wam ręki i odwrócić się z pogardą plecami.
 
Jarosław Ruszkiewicz

źródło: https://niszczsyjonizm.blogspot.com

Formularz z NeTeSFoto: elements.envato.com

8 Responses to “Czy jesteś „antysemitą”? Test w 13 punktach”

 • Zbigniew on 5 grudnia 2017

  Bez komentarza………

 • paweł on 6 grudnia 2017

  No to jestem wielokrotnym antysemitą nawet o tym nie wiedziałem.

 • aaaZZZyyyydd on 11 grudnia 2017

  Chłopaczki z Izraela siedzą nawet w kongresie usa.
  Jeśli będą chcieli to posypią z nieba jakimś świństwem i wyczyszczą sprzeciwiające się robactwo.
  W Polsce na pewno będzie bardzo wesoło.
  Lewica żydowska pogryzie się z prawicą żydowską.

 • Darek on 18 stycznia 2018

  O kurza twarz to nieprawdopodobne, ale skoro USA ugięły się i przyjęły takie prawo to bardzo muszą się bać właścicieli banku rezerw federalnych

 • Cyr4x on 25 stycznia 2018

  O kurde, a ja na wszystkie 13 odpowiedziałbym twierdząco. Jednak kompletnie nie przeszkadzają mi Żydzi ortodoksyjni, więc chyba za antysemitę być uważany nie mogę.

  P.S. aZZZyyyddd nie ma czegoś takiego jak prawica żydowska. Chyba, że uznamy sanacyjny PiS za prawicę. Albo wierzymy w pewną listę nazwisk, wg której największy prawicowiec Rzeczpospolitej nazywa się Ozjasz Goldberg.

 • Malikut2010 on 5 czerwca 2018

  Jestem 13 x antysemitą.
  I q …wa jestem z tego dumny.Amen.
  /To żydzi zabili Chrystusa rękami Rzymian.To fakt historuczny dokładnie opisany w NT Pisma Świętego.Zabili samego Boga.
  Cała wierchówka NSDAP z Hitlerem i KP bolszewickiej Rosji z Leninem to jakby tak rzucić na oślep kamieniem z odległości kilometra to trafi się w żyda.

 • Alan on 26 listopada 2018

  I ja tez :-) bo na 95% procent pytan odpowiedzialem : TAK.

  Dobry artykulik. I dobry komentarz o zydowskiej lewicy i prawicy hehe, oj Orwell sie klania.
  Aczkolwiek nie dam sie lapac na lep propagandy przegiecia w druga strone :

  nie kazdy zyd to diaboliczny zwolennik NWO, syjonista itd.

  Sa zydzi przeciwni panstwu izra(h)ell i syjonismowi, ludzie znani i wartosciowi, pisarze itd np Henry Makow :

  https://henrymakow.com

  albo zydzi przeciwni okupacji i eksterminacji Palestyny :

  https://www.btselem.org/

  Pozdrowienia Robercie,

 • Marek on 30 listopada 2018

  Żydzi są wszystkim tylko nie semitami . Semici to Arabowie , ludy północnej Afryki a nawet półwyspu pirenejskiego . wychodzi na to , że Żydzi to nie Żydzi, Niemcy to Żydzi , a my to Izrael .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.