Niesamowity wywiad z rabinem. Mówi szokującą prawdę…

lucyfer

Szokujący wywiad rabina Abe Finkelsteina. Bez ogródek mówi o gojach służących żydom, o krwawych świętach żydowskich, o systemie finansowym, który daje im władzę na całym świecie.

Z jego ust wylewa się cały jad żmijowski charakterystyczny dla pokolenia węża.

Nie ma szacunku dla ludzi. Nie zależy mu nawet na wszystkich żydach. Należy do kasty bankierskiej, do pokolenia Rothschildów, którzy w XVIII wieku opanowali Europę.

Nawet nie polemizuje z doktryną Holocaust. Światowa encyklopedia z roku 1934 pisze, że w całej Europie było 3,5 mln żydów. Skąd nagle wzięło się liczba 6 mln?

Dokładnie wie, że liczba żydów zamordowanych w obozach koncentracyjnych jest zmyślona. Nie ważne są cyfry, może być to 60 tys, najważniejsze, że z Holocaustu i z całej złowrogiej historii żydów, wymyślili kolejny superskuteczny mechanizm: „antysemityzm”.

Otwarcie mówi, że to oni zamordowali Chrystusa, że ich bóg – Lucyfer przegrał pierwszą batalie, jednak ostatecznie to oni będą górą.

Wywiad jest szokujący, otwarty. Rabin wie, że żadna telewizja głównego nurtu nie odważy się nagłośnić jego słów.

Reprezentuje międzynarodową finansjerę, która w 1913 roku przejęła władzę nad centralnym bankiem USA i nad dolarem. Mechanizm jest prosty: jeżeli państwo chce mieć dolary na wydatki, musi je pożyczyć od prywatnego bankiera czyli od FED. Przez wiele lat odsetki od pożyczonych dolarów, który powinien być własnością narodu, wynosiły 10-15% rocznie.

Ciekawe fakty przekazuje o kierunku, w którym zmierza świat. Ameryka ma być „pustynią”. Cały wysiłek kierują w stronę Chin i Indii.

Jak myślisz, czy wywiad został wyreżyserowany, zmyślony?

Czy słowa wypowiedziane przez rabina są teatrem kłamstw?

Jeżeli takie odniosłeś wrażenie, to polecam mocno studiować poglądy żydów, ich religijne rytuały oraz macki, które opanowały cały świat.

Co najmniej 95% z wypowiedzianych poglądów, tez, wniosków, znajdziesz w licznych książkach i publikacjach. 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „spirit” (CC BY-NC 2.0) by Otto Magus

9 Responses to “Niesamowity wywiad z rabinem. Mówi szokującą prawdę…”

 • Kamil on 7 października 2016

  Panie Robercie, bardzo lubię Pana artykuły, jednak kłuje mnie w oczy, gdy zawsze przy okazji wspominania o Żydach, nazywa ich pan Chazarami. Teorię tę promował Żyd, jako propagandę mającą na celu osłabienie antysemityzmu. Wątek ten poruszony jest między innymi w poniższym linku. Proszę się do tego ustosunkować. Pozdrawiam!

  https://radtrap.wordpress.com/2016/06/24/david-duke-przemyslawszy-teorie-chazarska-czesc-1/

 • Takitamzdaleka on 7 października 2016

  Sluchajac poczatku tego wywiadu slysze slowa, ktore uragaja kulturze rozmowy w sensie otwartego i frontalnego ataku na druga osobe, adruga osoba wlasciwie tylko odpowiada tak lub nie…
  Trudno sobie wyobrazic, ze osoba tak wysoko ujeta w hierarchii tak niewiele opowiada, tlumaczy, generalnie stoi w defensywie.
  Pozatym – jaka mamy pewnosc, ze to autentyczne wypowiedzi? Czy rabin potwierdza to? Czy nie jest to manipulacja slowami, studyjnym rezyserowaniem sytuacji, podobnym do tego co robia amerykanie i ISIL (studyjne nagranie, falszywe flagi, rezyseria z holywood, itp)? Prowokacja?

  Moze i zydzi tacy faktycznie sa, ale czy faktycznie przed obca osoba tak by sie wywnetrzniali ze swoich pogladow, w taki sposob?
  Musze to przyznac, ze nie uwierze dopoki nie zostanie to jakos uwiarygodnione, ze jest to autentyczne nagranie a nie rezyserowana prowokacja. Nie znaczy to, ze pochwalam zydowskie dzialania, ale nawet jesli sie nie lubimy to przynajmniej nie wierzmy od razu we wszystko co jest nam podane. Nie bezkrytycznie, nie bez potwierdzenia.
  Pozdrawiam

 • Robert on 7 października 2016

  @Takitamzdaleka

  Nie oczekuj, że wiedza spadnie ci pod nogi.
  95% wypowiedzianych poglądów rabina można łatwo znaleźć w sieci.
  Nawet na tym blogu jest kilka artykułów w tym temacie.
  Szukaj, badaj, a nie oczekuj, że ktoś ci będzie coś uwiarygadniał.
  Nie masz wiedzy… działaj.

 • Robert on 7 października 2016

  Już wypowiadałem się na ten temat.
  Nie ważne jak ich nazwiemy.
  Sami siebie nazywają „żydzi” i niech tak pozostanie.
  Jednak byłoby to proste i niesprawiedliwe wrzucanie wszystkich do jednego wora.
  Z geopolityki wynika prosty podział: żydzi z Izraela i żydzi reprezentujący finansjerę.
  Którzy są chazarami, a którzy są sefardyjczykami i aszkenazyjczykami, możemy się spierać.

 • krysia on 11 października 2016

  ponoc zdjecie nie przedstawia rabina tylko prawnika z Nowego Yorku Kennetha Feinberga ciekawe ile w tym jest prawdy?

 • Daro on 31 października 2016

  Gdybym widział nagranie uwierzyłbym, a tak słyszę jakiś głos przyklejony do nazwiska jakiegoś rabiego, którego nie mogę znaleźć w google za to na zdjęciu jest prawnik z NY Kennet Feinberg, wystarczy wrzucić w google nazwisko. Więc to nie żaden rabin i kto kryje się za tym głosem

 • Robert on 31 października 2016

  Tu masz więcej info – https://www.israelitesunite.com/rabbi-abe-finkelstein.html

 • Robert on 1 listopada 2016

  Niestety, ale powyższa strona już jest zmieniona.
  Tutaj jest kopia – https://web.archive.org/web/20160809005852/https://www.israelitesunite.com/rabbi-abe-finkelstein.html

 • Łukasz on 15 listopada 2016

  Pyta pan skąd się wzięła liczna 6mln?
  wg. oficjalnych zródęł 6mln obywateli polskich zostało zamordowanych (w tym 3mln polskich żydów) podczas II WŚ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.