Żydowska obłuda i kłamstwo wobec Polaków – wreszcie OBNAŻONE!

żydzi

Żydzi zamieszkujący obecne tereny Palestyny, w 1948 roku zbudowali naród chazarski. Bezprawnie podszyli się pod biblijny Izrael, który był ludem wybranym przez Boga. Obecni Żydzi są Chazarami, Azjatami nie mającymi żadnych pokrewnych związków z Noe, Chrystusem, czyli linią rodową wybraną przez Boga.

Do dzisiaj nie uznają Syna Boga, a ich prawa wywołują zgrozę i niedowierzanie.

Polacy ginęli za Żydów

„My Polacy byliśmy jedynym narodem, który za ratowanie Żyda płacił śmiercią”.

Nie wszyscy Żydzi chazarscy doceniają fakty historyczne, dlatego w dalszym ciągu pojawiają się pretensje do Polaków o bierność w ratowaniu Żydów. 

Żądają od nas to, co sami nawet w cząstce nie dają.

„Żydzi w sytuacji zagrożenia życia, zachowują się jak stado lwów. Słabsi giną, umierają. Silniejsi mają prawo żyć”.

Jest to okrutne prawo istniejące od 65 lat w Izraelu. Z góry skazuje kobiety, dzieci, starców na śmierć, ponieważ to oni są tym najsłabszym ogniwem. W momencie zagrożenia życia „silnych” Żydów, kobiety, starcy, dzieci zostaną unicestwieni.

Są to niepojęte działania dla nie tylko europejskiej cywilizacji. My mamy inne zasady. Bez względu na wyznanie, poglądy ludzie bronią słabszych: dzieci, kobiety, starców. U Żydów liczy się przetrwanie jednostki.

„Żyd ma prawo/obowiązek skazać część Żydów na śmierć, aby część uratować”.

Do dzisiaj istnieje prawo chazarskie, które broni jednostki za okrutne zbrodnie.

„Jeżeli przed sądem Izraela stanie Żyd, który jest winny śmierci grupy Żydów, ale powie, że posłał ich na śmierć, ponieważ ratował innych Żydów, to nie poniesie za to kary”.

„Jeżeli przed sądem Izraela stanie Żyd, któremu udowodniono, że w Getcie Warszawskim własnymi rękami zabił 100 żydów, a 1000 innych załadował do wagonów i posłał na śmierć do Treblinki i udowodni, że ratował własne życie, to nie poniesie kary”.

Żydzi ścigają po całym świecie zbrodniarzy wojennych, ale żaden z nich pełniący rolę kata swoich rodaków, nie został osądzony za zbrodnie przeciwko Żydom.

Ci którzy piszą prawdę zginęli, a oprawcy ustanawiają prawa chroniące prawdziwych zbrodniarzy.

3 miliony Żydów zginęło z rąk Żydów. 

Historyk dr Ewa Kurek w bardzo ciekawy sposób przedstawia te fakty.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zobacz niesamowite komentarze o polityce, geopolityce, inwestycjach pod bezpłatnym wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: Alexis Gravel via Foter.com / CC BY-ND

Przeczytaj koniecznie:

19 Responses to “Żydowska obłuda i kłamstwo wobec Polaków – wreszcie OBNAŻONE!”

 • nina on 26 stycznia 2016

  —hmm….. temat złożony jest , bardzo złożony . ŻYDZI ,żydom zgotowali ten los , a SŁOWIANOM zwłaszcza.

  https://grypa666.wordpress.com/category/historia-slowian/page/9/

 • porto on 28 stycznia 2016

  „Żydzi zamieszkujący obecne tereny Palestyny, w 1948 roku zbudowali naród chazarski.”….. hmmmm…. z tego, co wiem to „naród” chazarski istniał w czasach narodzin Chrystusa i zajmował tereny obecnego Kazachstanu… Zdanie jest piętrowo pokręcone i zawiera sprzeczne i niekoniecznie prawdziwe informacje. Proponuję autorowi przepracować i zamieścić coś bardziej zbliżonego do prawdy.

 • Robert on 28 stycznia 2016

  Proponuję szybciej myśleć, niż pisać.
  Podpowiedź…
  Formalnie, nie na dziko… :)

 • goga on 7 lutego 2016

  Naród chazarski nie jest narodem żydowskim lecz się z nimi utożsamia. Dlaczego? ponieważ Żydzi jak zwykle od zarania swych dziejów handlując przemieszczali się szlakiem handlowym poprzez tereny Chazarii. Znalazł więc ten lud żydowski sprzyjające warunki do zamieszkania. Pozwolił Chazarom przyjąć swą religię i odtąd Chazarzy mienili siebie Żydami. Odkąd Chazaria została rozproszona przez Rosję nie mogli już tam spokojnie mieszkać i żyć swoimi prawami. Rozeszli się ci Chazarzy po Europie i w niezbyt odległej im Polsce znaleźli przyjazne im warunki do życia. Stąd mamy ich tak dużo.

 • Art on 3 marca 2016

  Porto ma rację.

  Już w pierwszym zdaniu artykułu jest zasadniczy błąd.
  Żydzi nie zbudowali narodu chazarskiego, a to Chazarowie podszyli sie pod zydów.

 • Robert on 8 marca 2016

  @Art

  Aby Chazarowie podszyli się pod żydów, to najpierw żydzi musieli przekonać Chazarów.
  Zgadza się?
  Więc kto zbudował żydowski naród chazarski czyli aszkenazyjczyków?

 • Rob Veggett on 18 marca 2016

  Prawdziwa Historia Żydów
  https://gloria.tv/media/ZdxFQKk2zX6

 • Salomon on 11 kwietnia 2016

  Same błędy. Chazarowie byli plemieniem koczowniczym. Pół roku spędzali w miastach, pół roku w stepie ( Kaganat ). Stolicą Kaganatu był Itil ( u ujścia Wołgi ). Wiecznie trwali pomiędzy dwoma wielkimi religiami : Islamem i Chrześcijaństwem. W VIII wieku naszej ery, by nie podpaść żadnej z tych religii, zdecydowali się przejść na judaizm, gdyż był on tolerowany i wśród Chrześcijan i wśród Arabów. Imperium Chazarów upadło w IX wieku. Śmiertelny cios zadali im nie Rosjanie, ale Ruś Kijowska, a dobili ich w XII i XIII wieku Mongołowie.
  Trzeba najpierw przeczytać Arthura Koestlera „Trzynaste plemię” (The Thirteenth Tribe), następnie Michael Bradley-a „The Iceman Inheritance (Dziedzictwo człowieka lodu), oraz kontynuację „Chosen People From the Caucusus” (Naród wybrany z Kaukazu ). Bradely wyłożył chazarską brutalną naturę, przekonując , że Chazarowie mają genotyp najbliższy neandertalczykom, gdyż pochodzą z izolowanych terenów Kaukazu. Nie bardzo mnie to przekonuje skoro tak łatwo zostali podbici przez Rusinów. Przeczy temu także ich dorobek. Stworzyli system trójstopniowego sądownictwa na czele którego stali przedstawiciele wszystkich religii i warstw społecznych. Zawsze była to liczba nieparzysta, by ten sąd najwyższy mógł podejmować skuteczne i obiektywne decyzje. Byli nielubiani chyba dlatego że byli …. inteligentni. Świadczy o tym to jak ich państwo rozrosło sie szybko trudnym terenie Azji i jak szybko przestało istnieć pod naporem własnie brutalnej siły. Inna rzecz to ta, czy gdyby byli tacy brutalni , czy dali by się zepchnąć ze swych pierwotnych siedlisk ? Niezbędne będą także książki Shlomo Sanda. Polecam dwie : How I Stopped being a Jew ( Jak i dlaczego przestałem być żydem ) oraz najważniejsza praca Sanda „Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski” ( When and how the Jewish nation was found ). Ta druga pozycja jest masowo usuwana z języka angielskiego. Proszę zajrzeć do angielskiej wikipedii. Nie ma tej pozycji w dorobku Sanda !! Nie ma tej ksiązki w księgarniach angielskich. Radzę kupować, bo żydowska elita z Niemiec, Madrytu, Nowego Jorku, Londynu i Amsterdamu robi wszystko by usunąć ją z obiegu tak jak książkę Koestlera.

 • Poldi tdi 16v on 6 maja 2016

  Chazarii nie było, tak jak Chrystusa na Bliskim Wschodzie …., nie to miejsce nie te daty, nie ci ludzie … jak zwykle. Brak jakichkolwiek, realnych artefaktów po tym rzekomym państwie/kulturze, to kolejne wymysły aby mieć prawo do czyjejś ziemi, historii ….

 • rozum on 18 sierpnia 2016

  Ale wami Goje żydki kręcą, Prawda się wylewa ze wszystkich stron, bo net już nie znosi pustki to się bronią jak zawsze kłamstwem, o parchach chazarach no i oczywiście o żydach od Boga tych prawdziwych, tych namaszczonych, tych uczciwych, tych godnych – żyd to żyd , niszczyli narody i kultury od wieków i afryce północnej i Hiszpanii i Anglii – Chazarów tam nie było ale żydowska lichwa była znana już w starożytnym Egipcie zanim Chazarowie przyjęli judaizm !!

 • Robert on 18 sierpnia 2016

  @rozum

  polecam odróżniać żydów chazarskich od Judejczyków, Hebrajczyków. W Biblii nie ma nigdzie słowa „żyd”, tylko Judejczyk.
  żyd – to obecni żydzi, nie mający nic wspólnego z narodem wybranym.
  Judejczycy – to wybrany naród przez Boga.

 • Dawid on 20 sierpnia 2016

  Ja nie lubię jak ktoś mnie uważa za zwierzę oraz nie chciałbym być uzależniony od banków, bo inaczej firma mi nie zapłaci, aby godnie żyć. Powinno być to moją dobrą wolą korzystanie z lichwy, a nie przymus, bo inaczej mogę być bezdomny żebrak. Poza tym jak ktoś widział papiery tam gdzie jest kasa, tam nazwiska Kowalski się nie zobaczy oczywiście po tej stronie kto fvat wystawia (gogl lista-prawdziwych-zydowskich)

 • Agnieszka on 20 listopada 2016

  Sluchalam na youtube:

  „Niesamowity wywiad z rabinem”
  Szokujaca prawda…..
  Polecam, poniewaz zyjemy w wielkiej nie wiedzy!!!!!
  W okolo nas sa okropni ludzie co zabijaja dzieci
  i o tym mowia.
  Biala rasa jest do wybicia przez zydow.
  Daja pozyczki na dom a lichwa odbiera odsetki
  za 3 domy….Glupi narod to kupuje i haruje…

 • Zygmunt on 13 stycznia 2017

  „podszyli się pod biblijny Izrael, który był ludem wybranym przez Boga”

  Robert, skoro już doszedłeś tak daleko w znajomości tematu więc powinieneś wiedzieć że ten cytat to to absolutny absurd… Nie rozumiem dlaczego wypisujesz takie bzdury ? W jakim celu kontynuujesz swoją drogą jedno kłamstwo obnażając inne ?

 • Robert on 13 stycznia 2017

  To słucham cię Zygmunt.
  Napisz jaka jest prawda o żydach…

 • smyxx on 18 stycznia 2017

  Salomon on 11 kwietnia 2016…………wszystko wyjaśnił , od siebie tylko dodam ,że łatwiej dostępne od zaproponowanych przez niego książek jest znakomita praca Jerzego Strzelczyka „zapomniane narody Europy” , dostępna w każdej w miarę dobrze wyposażonej bibliotece , tu jej fragment powiewswiezosci.neon24.pl/…/107179,dzieje-chazarow-nakreslone-piorem-prof-jerze…

 • Stanisław on 3 maja 2017

  Problem polega na tym że żydzi posługują się talmudem. A tam jest kilka ciekawych kwestii:

  Jak ma Żyd zachować się przed sądem ? Co na to Talmud ;
  – Jeżeli Żyd wezwany jest do wyjaśnienia ksiąg rabinackich, powinien przekazywać tylko fałszywe wyjaśnienia. Ktokolwiek naruszy to rozporządzenia, winien być skazany na śmierć. – Libre Dawid 37.
  – Żyd powinien i musi przysięgać fałszywie, jeśli pytany jest przez gojów, czy nasze księgi zawierają coś przeciwko nim. – Szaaloty Utszabot.
  – Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a)
  „Wszystkie nasze przyrzeczenie, przysięgi obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenie nie mają żadnej mocy wiążącej nas” – Schulchan Aruch, Edit I 36
  „Nauka mówi: Gdy Izraelita i goj przyjdą na sąd, jeśli możesz uwolnić go (żyda) według praw Izraela, uwolnij; skarżącemu zaś gojowi powiedz, że tak nakazują nasze prawa. Jeżeli zaś (można uwolnić żyda) według praw narodów ziemi, uwolnij i powiedz: takie są wasze prawa. Jeżeli ani jedno, ani drugie nie jest możliwe, niech działa przeciw niemu (gojowi) podstępnie, jak chce r. I s z m a e l Rabbi A k i b a zaś utrzymuje, że nie należy działać podstępnie, aby przypadkiem nie znieważyć Imienia (Boga Błogosławionego, gdyby żyd został przyłapany na podstępie).”
  Że tak rzeczywiście należy rozumieć to sprostowanie r. Akiby, poucza wyjaśnienie na marginesie do tego miejsca:
  „Nie ma wcale znieważenia Imienia (Najwyższego), kiedy (goj) nie zauważy, że on (żyd) kłamie.”

 • Danuta Maria Bukowska on 20 czerwca 2017

  Jak dobrze pamiętam z Talmudu zydzi nie wierzą w boga a w diabła ich bogiem= Lucyfer.
  Jezusa i Maryji nie uznają ..mało tego obrażają jak mogą chescianie to goje ,których mozna zabić okraść oszukać zgwałcic i nie poonieśc za to kary.

 • Rob Veggett on 3 lutego 2018

  Różnica między polityką historyczną Żydów a polityką historyczną Polaków jest taka, że Żydzi kłamią na potęgę, a Polacy podają dokładnie weryfikowalne i niepodważalne fakty historyczne!!! Żydzi bezczelnie zmonopolizowali martyrologię II wojny światowej, totalnie lekceważąć istotny fakt, że o wiele więcej ludzi innych nacji zginęło niż Żydów!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Mikołaj Kopernik autor „Rozprawy o urządzeniu monety” napisał:

  „Chociaż niezliczone są klęski, wskutek których zazwyczaj podupadają królestwa, księstwa i rzeczpospolite, to jednak najgroźniejsze są moim zdaniem cztery: niezgoda, śmiertelność, nieurodzajność ziemi oraz spadek wartości monety. Trzy pierwsze są tak oczywiste, że nie ma nikogo, kto by o tym nie wiedział, jednakże czwarta, która dotyczy monety, dostrzegana jest przez niewielu i to jedynie przez najgłębiej myślących, ponieważ nie powoduje natychmiastowego i gwałtownego upadku państwa, ale doprowadza je do tego stanu stopniowo i jakby niewidocznie”.

 • David Rockefeller – „Wspomnienia”, 2005, str.405

  Niektórzy wierzą nawet, że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych...oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny”.